MINU unistus

Raamatu “Hingele pai” autori Merit Raju blogist kikivarvul. wordpress. com sain lisaks Chaplini luuletusele veidike teistsugustki inspiratsiooni. Nimelt valmistada oma unistuste pilt. Kuna Nadiin aeg ajalt nagunii ajakirju tükeldab, siis asusin eile õhtul temaga koos seda tegema. Oma unistuste pildi loomiseks haarasin riiulist paar vana ajakirja, käärid ja teibi ning kleepisin kokku kaks tavalist valget paberit. Ajakirju lehitsedes lõikasin neist välja pilte, mis minuga mingil põhjusel kõnelesid. Kui paar mõtet välja jätta (nagu auto ja raha ja maja, eks :)) siis ülejäänud pildid olid puhtalt intuitiivsed. Ja suvalises järjekorras hakkasin neid aluspaberile kleepima. Hiljem riputasin nähtavale kohale seinale koos Nadiini unistuste pildiga. Päris huvitav on vaadata, mis on unistuste keskel ja mis rohkem, mis vähem nähtaval. Ühesõnaga tore ajaviide, oma unistuste silma ette manamine.

PS. Kuna fotokas on välja laenutatud, siis mobiiliga tehtud pilt sai üsna kollane. Aga võib-olla nii ongi parem. Pilt saab helgust täis.

4 responses

  1. Pilt sai Sul jah natuke hägune ja munakollane :D, aga 2 asja lugesin ikkagi välja: “Igavesti noor” ja “Leia oma tee”. Need räägivad juba iseenda eest…, aga punane auto torkab ka väga hästi silma 😉

  2. Kui ma oma fotoka tagasi saan, siis panen parema pildi. Ja kui Nadiini pilt selleks ajaks veel ühes tükis, lisan ka selle 😉 Mis noorusesse puutub, siis iga kord kui ma seda posterit vaatan, tahaksin ma laulda “Forever young, I want to be…”
    Te ju kõik teate seda klassikat 😀

  3. Pingback: Oled see, millest mõtled | EGIPTIMAA

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s