Eesti saadikupere lugu ajakirjas Pere ja Kodu

Juulikuu ajakirjast Pere ja Kodu leiate minu artikli Eesti saadikuperest Egiptuses. Paul ja Katri Teesalu räägivad rubriigis Halloo, Maailm! Egiptuse kontrastidest, koolielust ja kõigest sellest, kuidas on egiptlaste keskel elada.

Selle kuu ajakiri on hästi tore veel seetõttu, et ajakirjaga on tasuta kaasas ka kõvakaaneline (Hiina, Sardiinia, Flaami, Jaapani, Prantsuse) muinasjuturaamat ja laste sünnipäevapeole keskenduv retseptivihik.

Head lugemist!

5 responses

  1. Ei ole mina kaanel, see on Kersti Heinloo, näitlejanna.
    Osaliselt panevad ajakirjad ka netti artiklid üles, Ajakirjade Kirjastuse alla kuuluvates ajakirjades ilmunud artikleid saab lugeda nt siin http://naistemaailm.ee/ Ma kindlasti üritan kunagi enda artikleid ka täies pikkuses üles panna. Aga kui siiamaale tuled, siis saad ikka lugeda. Raamatukogustki.

  2. lugu oliu väga tore 🙂 aga loen alles nüüd, et koos ajakirjaga oleks pidanud olema muinasjuturaamat? mina küll ei saanud 😦 aga see pole muidugi Sinu süü 🙂

    • Aitäh! 🙂 Mulle endale ka meeldis. Kui on toredad inimesed, siis on lihtne ka toredaid lugusid kirjutada 🙂
      Osade ajakirjanumbritega olid tõesti kaasas muinasjuturaamatud, maailma muinasjuttude sarjast, mida mina mäletan oma lapsepõlvest, ainult et uus versioon on kõvade kaantega. Minul on riiulis nt mingi vana Maroko muinasjutte, mis on väga laheda sisuga muidu. Aga nüüd saime ajakirjaga kaasa Hiina muinasjutte, kuigi lugesin hiljem, et neid oli erinevaid kaasa pandud (Sardiinia, Vene jms). Et millise just keegi saab. Hiljem märkasin mõnes teises poes ka, et ei olnudki raamatut kaasas – ilma ümbriskileta siis. Äkki siis kõikidele numbritele lihtsalt ei jätkunud raamatuid? Muidu, see oli ka ainult poest ostjatele. Tellijatele oli mingi lõikeleht vms.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s